Categories
Nezařazené

Jak se krade na severu

Znáte ty pohádky o severu. Blahobyt, naprostý multikulturalismus, nulová kriminalita a tak… zřejmě to ovšem neplatí v reklamní branži:

Nevim o tom nic víc, jenom jsem čirou náhodou objevil nejdřív jednu a pak druhou reklamu. Ovšem řekl bych, že v roli vobložníků jsou v tomhle případě Norci (nebo co to je za zemi…).

Jo a pak ještě jedno důležitý zjištění – v takový tý garáži U Dejvického rybníčku (jako když jdete k Ondřejovi), co už není garáž, ale prodejna nápojů měli ceduli, že prodávají Herold. Hergot! HEROLD! No, řekl jsem si, že opatrně nakouknu… a v zápětí jsem si odnášel svoji torničku nacpanou nejen milovanou černou třináctku, ale i polotmavou čtrnátku a dvanáctkou kvasnicovou… těšim se na ně.

Taky jsem byl ve Varech, jenže to by bylo na obludně dlouhý zápisek, na který není čas, takže se o tom vůbec nezmiňuju. Ale dík M, že jsi mě vytáhl!

8 replies on “Jak se krade na severu”

Hele Maroshi, nechtelo by to nejakej novej prispevek do blogu…? Uz nemam kua co cist, tak s tim pohni 🙂

Tipnu si… Humusak? 🙂 Hele mam prazdniny, takze nesedim porad u PC, navic setrim svoji umysenou ruku… ted jsem navic zjistil, ze ty pridany videa jsou uplnne rozplizly v IE6 (koukam na to v Opeře…). Prostě strašná práce to blogování, chápeš… Radši se přihlaste, kdo jedete k Sergejovi?

No ja k Sergejovi jedu na 100%
Ale kdy to vlastne je?

P.S. Jinak si me odhalil bravurne 🙂

Humus

Jenom abych se vrátil k tomu pivu – ta pšeničná dvanáctka mi vůbec nejela a znova bych si jí asi nedal, oproti tomu ten polotmavý 14° speciál za zopakovaní určitě stojí. Ovšem na tu tmavou 13° by se mi hodil kohoutek hned vedle teplé a studené. Stále ji vedu jako jedno ze svých TOP piv. Heroldi umí.

Leave a Reply

Your email address will not be published.