Categories
Média, reklama, lži a tak...

Bůh dřeva… může být i tvůj soused!

Málokdy mě překvapí nějakej virál. Ale bůh dřeva to dokázal. Nejdřív jsem si myslel, že to je real. Až ve chvíli, kdy jsem si všimnul, že video přidal na trubku uživatel „martinprikryl“ mi došlo, že něco je špatně. 🙂 Každopádně se mi celá kampaň tvujsoused.cz dost líbí. Sice pojišťovny nenávidim a jen tak něco by mě asi k uzavření pojistky nepřesvědčilo, ale technické řešení hodnotím velice pozitivně… mashup Google Maps a YouTube, jednoduchý, levný… cool. 🙂 Ostatní videa (farma v bytě, chemická laboratoř) už jsou trochu přehnaný, ale proč ne… výsledek kazí akorát fakt, že cílová skupina jsou maximálně tak rodiče těch lidí, co si to zuřivě po FBčku a v diskusních fórech posílaj.

Další zážitek z poslední doby byl včerejší Traffo Jam ve vysočanské Trafačce, kde jsem se náhodou octnul s kamarádkami, dělnicemi reklamy. 🙂 Ukazovaný street art mě nijak extra nenadchnul (dobrý, nicméně na ulici jsou vidět i hezčí věci), avšak o to víc mě bavila atmosféra rovných kšiltů a komunity, kde jsou všichni tak nějak fellaz. Korunu této akci nasadili Wladimir 518 a Hugo Toxxx (btw: kterej z nich je gorila a kterej architekt, víte někdo?) a jejich rýmy, kde jsem zachytil třeba: „sedim ve svým autě poslouchám rádio – na nohou mám najky né adio“ což je podlě mě text rovnou ze srdíčka. Asi se Nike vyplatí utrousit nějakej drobák na českouj rap scénu, když vidí kolik lidí řeší obdobné dilema … no řekněte, kam ten svět spěje?

6 replies on “Bůh dřeva… může být i tvůj soused!”

No přesně! To jsme si řikali i na místě. Holt ne všichni jezdí “s partou bulíků na show v žigulíku” … 🙂 Ale stejně jsou ty lidi od hip-hopu vtipná sebranka.

marecku,squatere (byvaly) co mas kurva proti najkum..? taky jedny mam! :-)))
takze ted uz mas prazdniny jo..?a kdypak razis za kralovnou..?

Vůbec nic pane magistře, jenom jsem si dovolil podotknout, jak si koupili český hiphop. 🙂
Za královnou až v druhé polovině září, prázdniny mám, akorát ústavní právo mě ještě čeká před odjezdem. Koukej někdy dorazit do Prahy a přibal toho slovenskýho milovníka Malování a toastů se salámem.

Nadherny prizpevek, obzvlaste pro nas sedici v zasmrazene kavarne v 40st. Barcelone pul hodiny pred 8 hodinovou sichtou:-) Jsem happy na zbytek dne, vic takovych prizpevku.

No jo Hanko, já vám to řikám pořád, že v létě se jezdí na sever a v zimě na jih, ale to vy ne… to jsou pořád nějaký Španělska, Kypry, Kanáry o letních prázdninách. Přeju co nejpohodovější zákazníky a ať si to tam užiješ. A pozor na krádeže, Barca kouše!

Leave a Reply

Your email address will not be published.