Categories
Anglie 2009-10

Nic moc se neděje

V příštím týdnu máme zkoušky (respektive testy, protože ústní se tady nevede…), takže všichni pomalu propadají hysterii. Jelikož jsem po loňsku zvyklej mít čtyři zkoušky v pěti dnech, tak zatim přípravu až tak neřešim. Ono se to ještě vymstí. Místo toho jsem si koupil v charitním koutku místního supermarketu Arthura Haileyho – Overload (palec nahoru) a taky se podíval na Bílou stuhu – nepochopitelně ověnčenou Zlatou palmou (palec dolu, hodně).
No a jak si bystrý čtenář určitě všimnul, narouboval jsem si na blog AdSense, což neni pokus vydělat si na jachtu a vlastní ostrov – je to tu víceméně pro testovací účely. Nicméně klidně tam klikejte a když budete hodný, tak vás tam pak vezmu na prázdniny.

9 replies on “Nic moc se neděje”

Nezapominej, ze clovek by mel byt skromny a radovat se z malickosti. Muzeme si dat v Nadrazce pivo napul nebo – pokud bychom chteli zachovat prazdninovy pocit – lahvace na ostruvku (MHD).

Hele ja myslim, ze kdyz budes klikat porad jenom ty, tak mi ten ucet spis brzo zavrou a to potom muzem tak maximalne pochodovat do Prcic. 🙂 Jo, poslal jsem ti mail…

Hosi neblbnete, penize kazi charakter, tudiz mi vlastne skodite. 🙂

Dnesni statistiky:

Zobrazení stránky 41
Prokliky 12
MP pro stránku 29,27%
eCPM stránky [?] 21,47 €
Odhadované příjmy 0,88 €

Leave a Reply

Your email address will not be published.