Rubriky
Média, reklama, lži a tak...

Vařit, vrtat, prát, šroubovat, žehlit, utahovat, péct a řezat

Stává už se takovou hezkou tradicí mezi bloggery, že nenápadně propagují služby či výrobky jež sami dostanou k užívání či „testování“ zdarma, případně jim ještě výrobce vsune malou obálku, aby si byl jist, že si opravdu vzpomenou na všechny dobré vlastnosti jeho produktu.

Takovéhle podvody na mém blogu nehledejte. Je asi zbytečné se tady dlouze rozepisovat o tom, jak je blogování poslední možnost nezávisle publikovat a podobné praktiky ho obrovsky ničí. Zrovna tak nebudu psát nic o „morálně flexibilitě“ (© Nick Naylor), když jsem tenhle blog začínal příspěvkem o našem lovení velryb a pojídání tuleních mláďat na Islandu. Podobné podvody tady nejsou prostě proto, že jsem žádnou obdobnou nabídku zatím nedostal. Na příští týden však chystám článek o Amway, protože to je fakt cesta, jak přijít k penězům. 🙂 Zatím jsem ale do komerce nezabředl.

Takže když píšu o firmě Narex a jejích výrobcích dělám to z čisté lásky ke kutilskému vybavení a ženám. Ano ženám. Právě jim je totiž určen rozkošný Lady tool kit, který jim dává možnost rozšířit možnost svých dovedností o dosud nefalšovaně chlapské záležitosti jako řezání, šroubování, povolování, utahování, povolování, utahování nebo třeba šroubování… 🙂 Tím pádem se další část nedůležitých domácích prací přesune od Vás k ní a Vy tak máte více času na řešení strategických záležitostí. Tohle je emancipace jak ji chceme a jak ji máme rádi!

Už titulní stránka katalogu dává tušit nečekáný obsah...
Už titulní stránka katalogu dává tušit nečekáný obsah...


Předtím vám jen pomáhala...
Předtím vám jen pomáhala...


... teď to zvládne sama! Nejvíc. :)
... teď to zvládne sama! Nejvíc. 🙂P.S. Jestli je někdo takovej hrdina, aby to „té své“ nadělil, tak ať pak napíše do komentářů, jaké měl Vánoce. 🙂

4 reakce na „Vařit, vrtat, prát, šroubovat, žehlit, utahovat, péct a řezat“

ty woe, to není špatný. S tím by se mi šroubovalo hned o něco veseleji. Prodávaj se i růžový hřebíčky a tak? 🙂

Ty na ty hory jedeš?
Já pořádně nevím, kdy přijedu, páč je tady ve všem bordel. Ale asi dřív než toho 22.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.